Zadzwoń 502 597 743 lub napisz witaj@darkpdr.pl już dzisiaj

Usuwanie wgnieceń bez lakierowania PDR Paintless Dent Repair

Technika PDR (Usuwanie wgnieceń bez lakierowania) jest coraz powszechniej stosowana ponieważ naprawy karoserii (wgnieceń) samochodu które mogą być wykonane poprzez PDR wzrosły w ciągu ostatnich kilku lat.

Powszechne stosowanie wytrzymałego metalu w samochodach i sprężysta powłoka lakiernicza pozwoliła PDR (Usuwanie wgnieceń bez lakierowania) stać się realną alternatywą dla tradycyjnych technik napraw nadwozia. A co najważniejsze naprawa wgnieceń bez lakierowania pozwala utrzymać wartość pojazdu.

Nasi wyszkoleni technicy używają specjalistycznych narzędzi do wypychania metalu zza wgniecenia lub wyciągania do czasu gdy przywrócony zostanie oryginalny kształt. W zależności od lokalizacji uszkodzenia, panel jest dostępny po zdjęciu kilku elementów lub poprzez otwory w karoserii samochodu.

 

Jakie wgniecenia można naprawić techniką PDR?

Usuwanie wgnieceń bez lakierowania (PDR) jest bardzo skuteczne w następujących sytuacjach:

"Usuwanie wgnieceń bez lakierowania" jest bardzo skuteczne na uszkodzenia po gradobiciu, wgnieceń powstałych w wyniku uszkodzeń parkingowych, wandalizmu i transportu.

Wprawdzie nie wszystkie uszkodzenia nadwozia pojazdu można naprawić za pomocą technik PDR, ale jeśli wgniecenie nie może być całkowicie usunięte, często usterka będzie prawie niezauważalna.

 

Zalety usuwania wgnieceń bez lakierowania PDR